Įmonė

Daugiau nei tikitės.
Greičiau negu reikia.

Didžiuojamės savo unikaliu technologiniu procesu, kurį per pastaruosius 15 metų nuosekliai išvystėme ir puikiai įvaldėme, įgyvendindami pažangiausias idėjas.

Naudodami savo patentuotą ir sistemizuotą technologiją, kuri padeda išvengti korozijos, savo partneriams galime pasiūlyti trumpesnį gamybos laiką ir mažesnes išlaidas.

Todėl mumis pasitiki daugybė klientų iš skirtingų pasaulio regionų – Skandinavijos, Vidurio Europos ir Artimųjų Rytų.

Mūsų technologijos

Išnaudojame technologijas gamybai modernizuoti.

Mūsų unikali išmanioji skaitmeninė gamybos valdymo programinė įranga iš esmės keičia gamybos procesą, kad produktai būtų pagaminti laiku ir būtų užtikrinta nekintanti jų kokybė.

Mūsų gamybos pajėgumai

Kiekybėje išliekanti kokybė.

Savo naujose gamyklose galime paruošti iki 450 mikroautobusų per metus, todėl turime visus reikalingus pajėgumus dideliems užsakymams įvykdyti, nenukrypstant nuo „Forveda“ kokybės standartų.

Mūsų partneriai

Geriausi automobilių gamintojai vienoje vietoje.

Esame nepriklausomi, todėl bendradarbiaujame su didžiausiais pasaulio prekių ženklais – „Mercedes“, „Iveco“, „Renault“, „Fiat“, VW, ir savo klientams siūlome mikroautobusus, kuriuose viena kitą papildo geriausios „Forveda“ ir mūsų partnerių produktų savybės.

Mūsų pasauliniai TIKSLAI

Skleidžiant įnovatyvumą mūsų neriboja valstybių sienos.

Nuo Lietuvos gatvių iki Skandinavijos ir Artimųjų Rytų regionų kelių – mūsų mikroautobusai vertinami ir naudojami daugybėje pasaulio šalių.

 

 

Inovacijų ir tvarumo įsipareigojimai

Mūsų ateitis – transporto elektrifikacija.

Nuolat diegdami naujoves pereiname nuo dyzelinu varomų prie elektrinių transporto priemonių – taip įgyvendiname savo įsipareigojimą tvarumui, o kartu savo klientams tiekiame energiją taupančius, puikių eksploatacinių savybių mikroautobusus.

Norite prisijungti?

Visada samdome darbuotojus. Susisiekite per
info@forveda.lt

 • Mikroautobusų vidaus detalių paruošėjas
  Vilnius
  1100-1200 €/mėn.
 • Elektros įrangos montuotojas (Autoelektrikas)
  Vilnius
  1100-1300 €/mėn. į rankas
 • Mikroautobusų vidaus įrenginių montuotojas
  Vilnius
  1100-1300 €/mėn. į rankas