Daugiau nei tikitės.
Greičiau negu reikia.

Kuriame išskirtinius mikroutobusus. Visuomet pristatome laiku.

Kiekvienam poreikiui pritaikyti
individualūs sprendimai.

Ar ieškote žemagrindžių miesto mikroautobusų, ar specializuotų transporto priemonių, ar į ateitį orientuotų elektrinių autobusų – visi mūsų produktai yra kruopščiai sukurti siekiant išskirtinių eksploatacinių savybių, komforto bei patikimumo, kad jūsų organizacija drąsiai judėtų į priekį.

Kuo esame stiprūs.

Įmonės „Forveda“ varomoji jėga – atsidavusių profesionalų komanda ir unikalus skaitmeniniu būdu valdomas gamybos procesas. Ne tik gaminame mikroautobusus, bet ir nuolat diegiame naujoves – kad galėtume jums pasiūlyti aukščiausios vertės produktus ir paslaugas.

Daugiau nei 15 metų patirtis

15 metų patirtį savo rinkos segmente sukaupusi „Forveda“ sujungia vertingas tradicijas ir įgytas praktines žinias, kad sukurtų jūsų poreikiams pritaikytus aukščiausios kokybės mikroautobusus.

Išmanus procesų valdymas

Mūsų sukurta išmanioji procesų valdymo sistema išpildo technologijų atveriamas gamybos modernizavimo galimybes ir garantuoja nekintačią kokybę bei kiekvieno užsakymo pristatymą laiku.

Inovacijų skatinimas

„Forveda“ aktyviai prisideda prie inovacijų diegimo transporto srityje – pereina nuo dyzelinu varomų prie elektrinių variklių ir nuosekliai tobulina mikroautobusus, kad jie turėtų geriausias eksploatacines savybes ir būtų komfortiški.

Kiekybėje išliekanti kokybė.

„Forveda“ – jūsų patikima partnerė, siūlanti išskirtinius mikroautobusus ir gebanti įgyvendinti didelę užsakymų apimtį. Šiemet pagaminome 220 mikroautobusų, o kitais metais planuojame iki 450. Gamybos pajėgumus didiname lengvai suderindami kiekybę su kokybe, kad kiekvienas mūsų produktas atitiktų visus jūsų reikalavimus.

120

tiek mikroautobusų pagaminome 2022 m.

250

tiek mikroautobusų pagaminome 2023 m.

300++

tiek mokroautobusių planuojame 2024 m. (kartu su žemagrindžiais ir įprastais dyzelinu varomais), nes persikeliame į didesnes gamybos patalpas.

1

Sukuriame konceptą

Iš pradžių išsiaiškiname konkrečius jūsų reikalavimus ir apgalvojame geriausią sprendimą (mikroautobusą), kuris atitiktų jūsų poreikius ir pageidavimus.

2

Pritaikome

Sukurtą viziją realizuojame, naudodami jūsų pasirinktą platformą sukuriame jūsų poreikiams pritaikytą mikroautobusą, kurio kiekviena detalė atitinka jūsų pageidaujamą funkcionalumą ir estetiką.

3

Užbaigiame

Paskutinis etapas – išsamiai patikriname kokybę ir sudedame paskutinius akcentus, kad mikroautobusas atitiktų, o gal net viršytų jūsų lūkesčius ir galėtume jį jums pristatyti.

Skleidžiant įnovatyvumą mūsų neriboja valstybių sienos.

Europoje įsitvirtinusi ir į Artimųjų Rytų rinką užtikrintai žengianti „Forveda“ nuolat plečia rinkos horizontus. Nuo Lietuvos gatvių iki Skandinavijos ir kitų regionų kelių – mūsų mikroautobusai vertinami ir naudojami daugybėje šalių.