Partneriams

Junkitės prie mūsų partnerių tinklo ir plėskite savo verslą.

Partnerystės su Forveda būdai

„Forveda“ vertina galimybę bendradarbiauti su kiekvienu potencialiu klientu, kurį domina mūsų produktai. Siekdami skaidrumo ir produktyvios partnerystės, su malonumu dalijamės savo Partnerystės strategija.

Būdami gamintojų atstovais taip pat tampate svarbiausiais „Forveda“ strateginiais partneriais. Didžiuojamės šiuo metu galėdami bendradarbiauti su itin vertinamų atstovų tinklu – „Iveco“, „Mercedes Benz“, „Volkswagen“, „Fiat“ ir „Renault“ atstovais visoje Europoje. Kadangi jūs specializuojatės ir mikroautobusų tiekimo privatiems klientams srityje, ir dalyvaujate viešųjų pirkimų procesuose, galime patvirtinti, kad mūsų asortimentas atitinka įvairius poreikius – ar tai būtų policijos mikroautobusų, mokyklinių mikroautobusų, ar elektrinių mikroautobusų viešajam transportui apskrityse konkursai.

Susisiekite su mumis

Su mumis dirbti paprasta.

Dirbdami su savo klientais visuomet siekiame aiškumo ir paprastumo. Per ilgametę patirtį rinkoje sukūrėme veiksmingą mūsų mikroautobusų užsakymo procesą.

Naudodami savo patentuotą ir sistemizuotą technologiją, kuri padeda išvengti korozijos, savo partneriams galime pasiūlyti trumpesnį gamybos laiką ir mažesnes išlaidas.

Todėl mumis pasitiki daugybė klientų iš skirtingų pasaulio regionų – Skandinavijos, Vidurio Europos ir Artimųjų Rytų.

Mūsų technologijos

Išnaudojame technologijas gamybai modernizuoti.

Mūsų unikali išmanioji skaitmeninė gamybos valdymo programinė įranga iš esmės keičia gamybos procesą, kad produktai būtų pagaminti laiku ir būtų užtikrinta nekintanti jų kokybė.

Mūsų gamybos pajėgumai

Kiekybėje išliekanti kokybė.

Savo naujose gamyklose galime paruošti iki 450 mikroautobusų per metus, todėl turime visus reikalingus pajėgumus dideliems užsakymams įvykdyti, nenukrypstant nuo „Forveda“ kokybės standartų.

Mūsų partneriai

Geriausi automobilių gamintojai vienoje vietoje.

Esame nepriklausomi, todėl bendradarbiaujame su didžiausiais pasaulio prekių ženklais – „Mercedes“, „Iveco“, „Renault“, „Fiat“, VW, ir savo klientams siūlome mikroautobusus, kuriuose viena kitą papildo geriausios „Forveda“ ir mūsų partnerių produktų savybės.

Mūsų pasauliniai TIKSLAI

Skleidžiant įnovatyvumą mūsų neriboja valstybių sienos.

Nuo Lietuvos gatvių iki Skandinavijos ir Artimųjų Rytų regionų kelių – mūsų mikroautobusai vertinami ir naudojami daugybėje pasaulio šalių.